Spinning

Kuo automobilių lizingas skiriasi nuo kitų finansavimo paslaugų?

Automobilių lizingas, kuris dar gali būti vadinamas automobilių veiklos nuoma, yra daugelio finansuotojų teikiama paslauga, kuri nuo automobilių paskolų skiriasi daugiausiai savo lankstumu ir kaina. Nors automobilio lizingas kainuoja kiek brangiau ir lizinguojamam automobiliui taip pat būtinos papildomos paslaugos, tokios kaip KASKO draudimas, tačiau lizingo sąlygos dažnai yra daug lankstesnės ir todėl tinka mažesnėms ar sparčiu augimu pasižyminčioms bendrovėms. Tiesa, norint pirkti automobilį lizingu, tam tikrus duomenis pateikti vis tiek reikės: komercinį pasiūlymą transporto priemonei ir praėjusių metų finansinę ataskaitą jūsų mokumui nustatyti. Žinoma, lyginant su dokumentų kiekiu norint gauti paskolą, tai yra menkniekis.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Iki 0 paskolos pasiūlymų
1 Finbro paraiška
Iki 0 paskolos pasiūlymų
Finbro programėlė

Kokių privalumų turi automobilių veiklos nuoma?

Šiais laikais lizingu įsigyti automobilį yra ypač populiaru tarp fizinių žmonių, tačiau verta žinoti, kad šitokia finansavimo priemonė gali būti ypač naudinga ir įmonėms. Autolizingas įmonėms suteikia kartais ypač reikalingo lankstumo. Šis sprendimas leidžia toliau sparčiai augti neaukojant įmonės darbuotojų komforto. Be to, kai kurios lizingo bendrovės suteikia galimybę naudotis automobilio net neturint pradinio įnašo, todėl tai yra ir puikus finansavimo pasirinkimas smulkioms bei vidutinėms bendrovėms. Savaime suprantama, ši paslauga suteikia įmonėms ir komforto. Naudojantis automobilių lizingu, savo transporto priemonę galima keisti kas kelis metus, o svarbiausia tai, kad visiškai nereikia rūpintis jos priežiūra, kadangi viskas paliekama specialistų rankose.
Ilgailaikė veiklos nuoma
  • Ilgalaikė nuoma, kurios metu sumokama tik dalis automobilio kainos.
  • Pasibaigus sutarties laikotarpiui, automobilį galima išpirkti arba grąžinti pardavėjui.
  • Dažniausiai visos išlaidos įtrauktos į nustatytą mėnesinį mokestį.
  • Sutarties terminas 12-60 mėn.
  • Sutartis sudaroma su pardavėju.
Lizingas
  • Galima rinktis sumokėti visą vertę arba lizingą su likutine verte.
  • Pasibaigus lizingo laikotarpiui, tampate automobilio savininku.
  • Privalomas KASKO draudimas automobiliams.
  • Įprastai sutarties terminas yra 60 mėn.
  • Sutartis sudaroma su kredito bendrove.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada autolizingas verslui nėra geriausias sprendimas?
Nors ši paslauga atrodo kaip tobulas sprendimas kiekvienai bendrovei, reikia turėti omenyje, kad jis yra tinkamas ne visiems. Jeigu jūsų įmonė nėra didelė, o automobilis nėra būtinas, tokiu atveju geriau rinktis naudotą ir nebrangų automobilį nei autolizingo paslaugą, kadangi ji gali kainuoti net apie 10 proc. viso automobilio vertės. Be abejo, visada galima pabandyti palyginti skirtingų finansuotojų pasiūlymus ir tuomet spręsti, ar rinktis lizingą apsimoka. Be to, reikia nepamiršti, kad paskolos termino pabaigoje automobilis negali būti senesnis kaip 15 metų, tad pateikiant prašymą autolizingui, būtina pateikti ir gautą komercinį pasiūlymą automobiliui su visa informacija apie jį.
Kiek kainuoja automobilių lizingas įmonėms?
Ar automobilių veiklos nuoma yra prieinama visiems?