Spinning

Paskola nekilnojamam turtui

Nekilnojamo turto pirkimas yra vienas iš didžiausių žingsnių vystymosi stadijoje esančiam verslui. Jeigu siekiate gauti paskolą nekilnojamo turto pirkimui, yra didelė tikimybė, kad iš skirtingų finansuotojų, galite gauti labai skirtingas sąlygas.
Kompiuterį naudojanti moteris
1 Finbro paraiška
Paraiška
Lygu
Iki 0 paskolos pasiūlymų
1 Finbro paraiška
Iki 0 paskolos pasiūlymų
Finbro programėlė

Kaip gauti NT paskolą įmonei?

Finbro leidžia NT paskolą įmonei gauti ypač paprastai. Skirtingai nei kreipiantis į bankus tiesiogiai, Finbro suteikia galimybę pateikti paraiškas daugybei finansuotojų vos keliais veiksmais. Tiesiog pateikite reikiamus dokumentus ir duomenis apie perkamą nekilnojamą turtą, o paraišką patvirtinkite save identifikuodami ir tuomet rinkitės vieną iš daugybės paskolų pasiūlymų.

NT paskola investicijai

Jeigu planuojate pradėti verslą, susijusį su NT nuoma (nesvarbu, ar tai būtų ofisų, ar privačių erdvių nuoma), NT paskola yra vienas iš galimų finansavimo variantų.

NT paskola smulkiam verslui

Nekilnojamojo turto paskolos gali būti itin naudingos smulkiam verslui. Tai leidžia greičiau augti ir susitelkti ties įmonės kultūros ir komandos kūrimu, o ne ties finansavimo paieškomis.

Lanksčios sąlygos NT paskolai

Visai kaip ir kitos paskolos, NT paskolos reikalauja užstato. Tiesa, kadangi įmonės perkamas nekilnojamas turtas gali būti naudojamas kaip užstatas, dėl to jaudintis pernelyg nereikės ir imant tokią paskolą, dažniausiai rizikuoti papildomu įmonės turtu nėra būtina. Tačiau kitas NT paskolų verslui privalumas yra tai, kad NT pirkimui gali būti įkeičiamas ir kitas turtas, tad tokiu atveju paskolą galima gauti ir be pradinio įnašo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokių dokumentų reikės paskolai gauti?
Norint gauti nekilnojamo turto paskolą įmonei, jums reikės užpildytos paraiškos, pastarųjų metų banko išrašų ir 3 mėnesių pelno bei nuostolių ataskaitos jūsų kreditingumui vertinti. Taip pat turėsite pateikti komercinį NT pirkimo pasiūlymą ir turto vertintojų atliktą įkeičiamo turto vertinimo ataskaitą.
Kodėl verta rinktis NT paskolą?
Kokioms įmonėms gali būti suteikiamos tokios paskolos?